Kapka dělá proud

Víkend 26. - 28.5. 2023

Zažijte s námi

  • Zklidnění myšlenek
  • Zmírnění stresu a úzkosti
  • Uvolnění napětí v těle

 

Chci vstupenku

icon

Nabitý celodenní program

icon

Kouzelná příroda Adršpasškých skal

icon

Závěrečný sobotní koncert MAOK

icon

Ubytování na statku ve Zdoňově

Skvělí lektoři vás naučí praxi

icon

Zklidnění myšlenek

Jan Burian, Marek Vich a Šimon Grimmich vás seznámí s mindfulness jako vědecky ověřeným nástrojem zklidnění mysli.

icon

Zmírnění stresu a úzkosti

Objevte praktické nástroje, které má každý z nás k dispozici. MAOK, Jakub Kabíček, Luboš Jiřiště nebo Katka Brestovanská vás naučí, jak využít tanec, hudbu a pobyt v přírodě k zmírnění stresu a úzkosti.

icon

Uvolnění napětí v těle

Láďa Lebeda, Natálka Ondrášková a Ilona Limberská vás pozvou k společnému cvičení. Nebo můžete vyběhnout do přírody s Martinom Sekérom, Braňom Hincom, Peťom Brestovanským a Kubou Rakem a povídat si s nimi o tom, jaké to je běžet 24hodinový závod, nebo 300 km horami kolem Mont Blancu, nebo vylézt na téměř všechny pískovcové věže v okolí.

Přijďte prozkoumat přítomnost v přírodě všemi smysly

 

Z celého srdce vás zveme na Festival přítomnosti v přírodě, který se uskuteční o víkendu 26.-28. 5. v bezprostřední blízkosti Adršpašsko-Teplických skal. Přijďte klidně už v pátek a užijte si společnost instiprativních lektorů, kteří propojují různé terapeutické styly a sport s přírodou. 

 

Jestli se právě teď ptáte sami sebe, co potřebuji a co by mi pomohlo, tak zažijte sobotní program v přírodě, kde nabízíme zkušenost jak být přítomně sám se sebou i s druhými a večer ukončí koncertem fenomenální slovenský hdebník MAOK. Neděli pak máte k dispozicii pro svůj vlastní program. V ceně festivalu je ubytování na statku od pátku, pro labužníky doporučujeme s volbou vegánského stravování formou plné penze.

 

Koncert můžete navštívit i jako samostatnou akci.  

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.